A A A

Auto-Backup.pl - bezpłatna kopia zapasowa

28 stycznia 2009, 11:12
Twórcy znanego serwisu Chomikuj.pl wystartowali z nowym serwisem do bezpiecznego przechowywania kopii zapasowej plików. Mechanizm ma także aplikację, której zadaniem jest dbanie o zaplanowane wykonywanie backupów.
Auto-Backup.pl - bezpłatna kopia zapasowa
Serwis Auto-Backup oferuje za darmo 1 GB przestrzeni na swoich serwerach z takim samym limitem transferu miesięcznego. O regularne nadpisywanie kopii zapasowej dba niewielka aplikacja, którą użytkownik może sam konfigurować. W promocji powitalnej każdy użytkownik dostaje 3 GB przestrzeni na okres trzech miesięcy.

W wersjach płatnych są dostępne abonamenty z limitami 3 GB i 30 GB w cenie 9 i 50 złotych za kwartał. Wersja bez limitów w abonamencie kwartalnym kosztuje 150 złotych. Kopie zapasowe internautów są przechowywane na 80 serwerach firmy Team Systems w kilku centrach danych w USA.

Źródło: Informacja prasowa

Paweł Bijata
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto