A A A

Automatyczny odkurzacz i mop w jednym

21 lutego 2019, 10:00
Najnowszy robot sprzątający RoboJet Duel 3 jest połączeniem automatycznego odkurzacza i mopa. Urządzenie umożliwia dodatkowo mapowanie przestrzeni i możliwość sterowania za pomocą głosu.
Automatyczny odkurzacz i mop w jednym

Dzięki zastosowaniu żyroskopów oraz mocnego procesora RoboJet Duel 3 tworzy w czasie rzeczywistym mapy pomieszczeń oraz przeszkód. W efekcie zastosowanej technologii pokrycie sprzątanej przestrzeni wynosi do 98 proc. Natomiast regularny tryb sprzątania miejsce przy miejscu w połączeniu z dużą mocą ssania 1800 Pa zapewnia najbardziej optymalną trasę i tym samym dokładne czyszczenie.

O ile na rynku polskim mamy dostępne już roboty hybrydowe to żadne z urządzeń nie posiada tak dużego zbiornika na wodę. Urządzenie ma dwa zamienne pojemniki. Pojemnik na kurz o pojemności 600 ml oraz pojemnik hybrydowy (2w1) na kurz 300 ml i na wodę 400 ml. Dzięki czemu można dostosować sprzątanie do swoich potrzeb.

RoboJet Duel 3 nie narzuca sztywnych ram czasowych sprzątania i daje szerokie możliwości zarządzania pracą robota. Dzięki aplikacji mobilnej w języku polskim użytkownik zyskuje dużą swobodę sterowania i programowania czasu pracy, a także ustalania różnych harmonogramów sprzątania z dowolnego miejsca i o każdej porze. Dodatkowo RoboJet Duel 3 może zostać zintegrowany z asystentem głosowym Google oraz Amazon Echo, dzięki czemu można uruchomić robota także komendami głosowymi.

RoboJet Duel 3 posiada aż 4-stopniowy system czyszczenia, który polega na tym, że 2 szczotki boczne wymiatają nieczystości, a szczotka główna wraz z turbiną kieruje je bezpośrednio do pojemnika na kurz. Dzięki możliwości mopowania robot dodatkowo umyję podłogę na mokro. Oprócz tego nowy model posiada system potrójnej filtracji. Filtr podstawowy i gąbkowy zatrzymują największe zanieczyszczenia. Z kolei filtr HEPA wychwytuje 99,95 proc. cząstek wielkości 0,3 mikrona.

W RoboJet Duel 3 zastosowano wydajny akumulator litowo-jonowy 2600 aMh, co w bezpośredni sposób przekłada się na długi czas sprzątania robota. Na jednym cyklu naładowania baterii może pracować ok. 120 min, co średnio pozwala na odkurzenie i umycie do 150 m2 podłogi. RoboJet Duel 3 jest jednym z najcichszych odkurzaczy automatycznych na rynku. Jego głośność pracy w zależności od podłoża to ok. 55db. Na dywanach i wykładzinach poziom głośności mierzony ok. 1 metra od urządzenia spada nawet do ok. 50 dB. Kiedy średni poziom hałasu w najcichszych odkurzaczach tradycyjnych wynosi ok. 65 dB.

W cenie odkurzacza RoboJet Duel 3 otrzymamy także bogaty zestaw akcesoriów, które przyczyniają się do zwiększenia funkcjonalności i efektywności sprzątania. Stacja dokująca umożliwia automatyczne ładowanie robota, hybrydowy pojemnik mycie podłóg na mokro, pilot zdalne sterowania pracę robota, taśma magnetyczna wydzielenie sprzątanego obszaru. Ponadto w zestawie znajdują się szczotka do czyszczenia urządzenia, zapasowy komplet szczotek bocznych i filtrów zmniejszające koszty eksploatacji urządzania oraz instrukcja w j. polskim.

Sugerowana cena detaliczna robota to 1490 zł brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Jak działa ładowanie SuperVOOC?
23 marca 2019
Chiński potentat rynku smartfonów, OPPO, na przykładzie modelu RX17 Pro tłumaczy, jak działa ładowanie SuperVOOC. Ta technologia...


Opera 51 na Androida z darmowym VPN
22 marca 2019
Opera wydała nową aktualizację dla swojej mobilnej przeglądarki na Androida. Po dłuższej nieobecności do aplikacji wrócił darmowy VPN.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto