A A A

Autorskie systemy chłodzenia od Gigabyte

3 czerwca 2014, 12:40
Gigabyte w trakcie rozpoczynających się targów Computex 2014, zaprezentuje autorskie systemy chłodzenia dedykowane dla kart graficznych - Windforce i Waterforce.
Autorskie systemy chłodzenia od Gigabyte

Pierwsza z propozycji to wersja rozwojowa znanego i cieszącego się dobrą renomą systemu chłodzenia powietrzem Windforce. W najnowszej edycji, noszącej oznaczenie Windforce 600 watt edition, wprowadzonych zostało szereg modernizacji i usprawnień. Przeprojektowano m.in. Łopatki wentylatorów oraz zoptymalizowano, w celu uzyskania jak najlepszego współczynnika oddawania ciepła, kształt żeberek radiatora. Ponadto zastosowano także nowe, kompozytowe ciepłowody. Dzięki wprowadzonym ulepszeniom Windforce 600 watt edition, w porównaniu do referencyjnego rozwiązania, gwarantuje o 33 procent wyższą efektywność w odprowadzaniu ciepła.

Drugą z nowości Gigabyte, prezentowanych na targach computex 2014, będzie system chłodzenia cieczą typu all-in-one - Waterforce, który przeznaczony jest dla trzech kart graficznych Geforce GTX 780 ti działających w trybie 3-way sli. Waterforce, oprócz niesamowitej wydajność i wysokie kultury pracy oferuje również intuicyjne oraz wygodne sterowanie za pomocą rozbudowanego panelu zewnętrznego.

Więcej informacji na temat produktów Gigabyte można znaleźć na stronie producenta.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Indie zakazały aplikacji TikTok
21 kwietnia 2019
Indyjski rząd nakazał Apple oraz Google zbanować aplikację TikTok w swoich sklepach z aplikacjami. Powód? Wykorzystywanie jej przez dzieci i...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto