A A A

Aver CC30 - zestaw wideokonferencyjny dla szkół

14 listopada 2016, 07:30
Marka Aver zaprezentowała kamerę o szerokim kącie widzenia z bezprzewodowym mikrofonem i dedykowanym oprogramowaniem. Urządzenie zostało zaprojektowane dla użytkowników edukacyjnych.
Aver CC30 - zestaw wideokonferencyjny dla szkół

Zestaw wideokonferencyjny Aver CC30 jest gotowy do pracy natychmiast po podłączeniu kabla USB i pozwala na prowadzenie rozmów za pośrednictwem takich programów jak Skype, Skype for Business, Google Hangouts, Zoom, WebEx, Adobe Connect, WebRTC. Dodatkowo jest to kompletne rozwiązanie do wygodnego nagrywania zajęć.

Kamera oferuje szeroki kąt widzenia (100° w poziome / 120° po przekątnej) co oznacza, że widzi znacznie więcej niż kamera wbudowana w laptopa. Atutem bezprzewodowego mikrofonu jest bezproblemowe przekazywanie go między uczestnikami. Daje to swobodę bezprzewodowej komunikacji do 10 metrów.

Oprogramowanie, które jest w zestawie pozwala na dodawanie notatek na obrazie, nagrywanie, a także transmisję na żywo na m.in. YouTube (streaming).

Zestaw do wideokonferencji USB Aver CC30 jest dostępny w cenie 3499 z VAT.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto