A A A

Awaria Microsoft Teams

16 marca 2020, 12:10
Komunikator załamał się pod wpływem liczby logowań.
Awaria Microsoft Teams

Dziś od rana wielu użytkowników Microsoft Teams na terenie Europy skarży się na problemy z funkcjonowaniem komunikatora. Wpływ na to ma ogromna liczba jednoczesnych logowań wynikająca z masowego przejścia firm na pracę zdalną pracowników. A wszystko to oczywiście w związku z panującym wirusem.

Problemy w funkcjonowaniu Microsoft Teams zaczęły się tego ranka i obejmują głównie niedostarczanie wiadomości do innych użytkowników. Dział wsparcia Microsoftu opublikował na Twitterze informację, że trwają prace nad przywróceniem pełnej funkcjonalności komunikatora.

Na terenie Europy wiele firm oraz szkół i uczelni zdecydowało się przejść na pracę zdalną. Z tego względu obciążenie wywołane liczbą osób logujących się do komunikatorów typu Microsoft Teams czy Slack znacznie wzrosło.

To już drugi krach komunikatora Teams w tym roku. Pierwsza awaria Microsoft Teams spowodowana była nieodnowieniem na czas klucza certyfikatu bezpieczeństwa SSL.

fot. Teams


Paula Jeziorska
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto