A A A

BLU Energy JR - smartfon bez 3G za 39 dol

10 maja 2016, 14:30
Smartfon firmy BLU jest przykrym dowodem na to, że warto zachować zdrowy rozsądek obniżając cenę kosztem wyposażenia. Uwagę przykuwa jednak czas jego pracy na jednej baterii.
BLU Energy JR - smartfon bez 3G za 39 dol

72 godziny standardowego korzystania z funkcji smartfona bez konieczności ładowania baterii to bardzo dobry wynik. Szkoda, że gorzej (dużo gorzej) prezentuje się specyfikacja. Na wyposażeniu znajdziemy bowiem 4-calowy ekran o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, 512 MB wbudowanej przestrzeni na dane, slot kart microSD, Androida 4.4, 256 MB pamięci RAM i kluczowe WiFi, ponieważ smartfon nie ma nawet 3G. Całość napędza układ MediaTek MT6571, a bateria ma 3000 mAh pojemności.

BLU Energy JR kosztuje 39 dol., ale co z tego, skoro smartfon bez 3G to nie smartfon. Już lepiej kupić klasyczną komórkę, która będzie działać jeszcze dłużej (albo używanego smartfona z prawdziwego zdarzenia).


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto