A A A

Bamboo Stylus mini

2 kwietnia 2013, 11:54
Bamboo Stylus mini

Wacom prezentuje Bamboo Stylus mini —nowość w ofercie popularnych rysików.

Bamboo Stylus mini to najnowsza pozycja w ofercie piór pojemnościowych firmy Wacom. Urządzenie jest dostępne w sześciu kolorach i wyróżnia się wysokim poziomem czułości oraz niewielkimi rozmiarami — ma zaledwie 4,7 cm długości.

Producent zapewnia, że piórko jest solidne w dotyku i nowoczesne z wyglądu. Miłośnicy dobrego wzornictwa mają docenić też jego najlepszą cechę - wyjątkową przenośność. Pióro jest przeznaczone specjalnie do noszenia ze smartfonem dotykowym lub tabletem bez ryzyka zgubienia. Piórko można połączyć za pomocą paska i atrapy wtyczki z gniazdem słuchawkowym urządzenia. Miękki materiał wtyczki nie uszkodzi gniazda nawet przy częstym użytkowaniu.

Obudowa powlekana mosiądzem i przyjemną w dotyku gumą ma 9-milimetrową średnicę standardowego pióra. Podobnie jak pozostałe pióra Bamboo ten model ma wymienne końcówki — twardą bądź miękką można kupić w sklepie Wacom eStore.

Bamboo Stylus mini działa z aplikacją do robienia notatek i szkiców Wacom Bamboo Paper, której nowa wersja pojawiła się niedawno na iPada.

Nowy Bamboo Stylus mini będzie dostępny po 14,90 EUR (z VAT) od 2 kwietnia 2013 r.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto