A A A

Bardzo wytrzymały dysk A-DATA SH93

5 października 2009, 13:40
Bardzo wytrzymały dysk A-DATA SH93

Firma A-DATA, która jest dobrze znana z produkcji pamięci DRAM, zaprezentowała zewnętrzny dysk twardy oznaczony symbolem SH93. Urządzenie charakteryzuje się odpornością na wstrząsy i wodę.

A-DATA SH93 jest przystosowany do warunków ekstremalnych. Urządzenie może przebywać na głębokości 1 metra przez 30 minut bez utraty przechowywanych na nim danych. Taką możliwość zapewnia szczelna obudowa, która wykonana jest plastiku i gumy. Warto także dodać, iż urządzenie posiada wojskowy standard bezpieczeństwa o tajemniczo brzmiącej nazwie MIL-STD-810F. Dysk dostępny będzie w dwóch kolorach: czarno-żółtym oraz czarno-czerwonym. Całość waży 240 gramów, a wymiary dysku to 129 x 97 x 19,2 mm.

Dyski dostępne będą o pojemnościach 250, 320, 500 i 640 GB, a do każdego z nich dołączony będzie kabel USB. W zestawie znajdzie się również aplikacja HDDtoGO, która ma pomóc w zarządzaniu naszymi danymi, oraz próbna wersja Norton Internet Security 2009. Urządzenie ma posiadać 3-letnią gwarancję. Cena jak na razie jest nieznana.


Łukasz Piątek
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto