A A A

Battlefield 1943 już w czerwcu na konsolach

24 kwietnia 2009, 12:53
Kiedy to użytkownicy komputerów będą do września bieżącego roku oczekiwać na grę Battlefield 1943, posiadacze konsoli już od trzech miesięcy będą przecierać szlaki bojowe II wojny światowej.
Battlefield 1943 już w czerwcu na konsolach

O tym, że Battlefield 1943 w pierwszej kolejności ukaże się na konsole Xbox 360 oraz Playstation 3, było wiadomo. Teraz wiemy już, że nastąpi to w czerwcu. Za grę (niezależnie od platformy) trzeba będzie zapłacić 15 dol. (prognozowano nawet 20 dol.), w zamian otrzymamy 3 mapy. Dlaczego tak mało? Bo produkt ma być innowacyjny, sprawdzone rozwiązania, 350 MB oraz niska cena. Co z tego wyjdzie, dowiemy się już niebawem.

Zamiarem Electronic Arts jest stworzenie popularnej i przystępnej stzelanki online. Teatr działań zawężono do wydarzeń na Oceanie Spokojnym. Wiadomo, że 3 mapy to powrót do BF 1942 czyli Iwo Jima, Guadalcanal i Wake Island.

Źródło: Electronic Arts


Paweł Bijata
Tagi: gry
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto