A A A

Battlefield Heroes oddana w ręce graczy

26 czerwca 2009, 10:34
Po kilku miesiącach oczekiwań i opóźnień Electronic Arts niespodziewanie, bez uprzedzenia uruchomiło przeglądarkową grę wieloosobową Battlefield Heroes.
Battlefield Heroes oddana w ręce graczy

Heroes, pomimo przynależności do uznanej serii strzelanin online, odchodzi od konwencji pola walki traktowanego serio na rzecz komiksowej grafiki i nierealistycznego środowiska gry.

Aby zagrać w grę, należy odwiedzić stronę główną, gdzie wystarczy kilknąć przycisk "Play Now!". Wówczas rozpocznie się proces instalacji wtyczki do przeglądarki internetowej (obsługiwane są tylko IE i Firefox). Po restarcie przeglądarki wtyczka rozpocznie pobieranie potrzebnych plików.

Uwaga! Zanim rozpoczniesz pobieranie pliku, musisz stworzyć konto w grze i zalogować się na nie (zrobisz to na stronie gry). W przeciwnym razie podczas instalacji pojawiać się będzie błąd "Could not find build".

Do dyspozycji graczy oddano dwie strony konfliktu i cztery mapy, a także system rang oraz dodatków, np. broni. Te ostatnie są płatne – można je kupić przy pomocy mikrotransakcji w PayPal. Cała reszta gry jest darmowa.

Do zobaczenia na polu walki :)

Źródło: Informacja własna


Maciej Płochocki PCF
Tagi: internet, gry
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto