A A A

Beats by Dr. Dre w wersji bezprzewodowej

17 kwietnia 2014, 14:30
Marki Beats by Dr. Dre nie trzeba już nikomu rekomendować. Tym razem Hama Polska wprowadza do sprzedaży nową wersję kultowych słuchawek Studio w wersji bezprzewodowej.
Beats by Dr. Dre w wersji bezprzewodowej

Jak przekonuje producent - nowy model w wersji Wireless jest lżejszy, mocniejszy, wygodniejszy - lepszy. Urządzenie otrzymało również mocniejszy i bardziej komfortowy pałąk oraz bardziej miękkie wyściółki muszli, które powodują elastyczne dopasowanie.

Przy projektowaniu wszystkich słuchawek Beats konstruktorom przyświecała idea aby grały one tak głośno jak to tylko możliwe. Jednak w nowych Studio pomyślano także o ciszy. Dlatego zastosowano w nich nowy system ANC (Adaptive Noise Canceling), który pomaga blokować zewnętrzne hałasy. System ten może być bardzo przydatny w miejskim chaosie lub obcowaniu z wyjątkowo uciążliwymi sąsiadami. ANC działa w dwóch trybach adaptacyjnego usuwania szumów. Jeden tryb przeznaczony jest do słuchania muzyki i oferuje "zrównoważony" poziom redukcji szumów między muzyką i środowiskiem, a drugi tryb daje silniejszą redukcję szumów, kiedy po prostu chcemy odciąć się od świata.

Studio mają również ulepszone oprogramowanie DSP (Digital Signal Processor) nazwane Beats Acoustic Engine, które powoduje wrażenie słuchania muzyki na żywo.

W nowych Studio Wireless gruntownie przemyślano kwestię zasilania. Zamiast używać tradycyjnych baterii wbudowano akumulator, który w trybie bezprzewodowym pozwala na 12 godzinne działanie oraz 20 godzinne przy zastosowaniu kabla. Akumulator można ładować przy użyciu zwykłego kabla micro USB. Dodatkowo słuchawki są wyposażone w funkcję Auto On/Off, która zapobiega marnowaniu energii oraz we wskaźnik naładowania akumulatora.

Na polskim rynku słuchawki Beats Studio Wireless oferowane są w trzech kolorach: czarnym, czarnym matowym i tytanowym. Ich sugerowana cena detaliczna to 1599,00 PLN.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto