A A A

BenQ AE220 - kompakt w ładnej obudowie

23 października 2012, 08:26
BenQ AE220 - kompakt w ładnej obudowie

Firma BenQ zaprezentowała prosty kompakt - AE220. Jest to 16 megapikselowa cyfrówka, oferująca łatwy tryb wykonywania zdjęć z funkcjami-gadżetami, które dodatkowo urozmaicają wygląd fotografii.

Nowa cyfrówka została zaprojektowana dla osób, które lubią w prosty sposób tworzyć ciekawe artystycznie zdjęcia z dodanymi elementami graficznymi. Aparat wyposażono więc w funkcję zdjęć w stylu lomo oraz tryb Toy przeznaczony do fotografowania małych przedmiotów i tworzenia zdjęć miniaturowego świata. Dostępna jest także opcja Color Accent, pozwalająca na selektywne wybranie określonych barw przy zamianie reszty kolorów na odcienie szarości oraz tryb rybiego oka.

Pozostałe funkcje AE200 to m.in. tryb panoramiczny, zdjęcia HDR czy rejestrowanie filmów w rozdzielczości do 720p. Aparat wyposażony jest w wyświetlacz LCD o przekątnej 2,7" i rozdzielczości 230 000 pikseli, szerokokątny obiektyw 26 mm z przysłoną do F3.2 - 6.4, funkcję zdjęć SuperMacro od 5cm oraz 5-krotny zoom optyczny. Zdjęcia można wykonywać z czułością do ISO 6400.

Aparat dostępny jest w kolorze srebrnym w sugerowanej cenie detalicznej 299 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto