A A A

BenQ IL420 – hartowany 42” panel dotykowy FullHD

16 maja 2016, 13:30
BenQ wprowadza na polski rynek IL420 – interaktywny wielkoformatowy panel dotykowy LED o rozdzielczości Full HD (1920x1080) i jasności 400 nitów (cd/m2).
BenQ IL420 – hartowany 42” panel dotykowy FullHD

Precyzyjny, 10 punktowy dotyk i wygoda obsługi

Technologia IR Touch umożliwia rozpoznawanie jednoczesnego dotyku w 10 punktach ekranu z dokładnością 32 767 x 32 767 punktów co w praktyce umożliwia jednoczesną pracę kilku osób - co znacznie rozszerza możliwości zastosowań.

Podłączanie różnych źródeł sygnału umożliwia wiele gniazd są to m.in.: D-sub, HDMI, DVI-D, Display Port, Composite video (BNC), Component video (RCA), Audio line, RJ45, RC232.

Bezpieczeństwo i doskonały obraz

Dla bezpieczeństwa, szczególnie w miejscach publicznych, matrycę monitora pokrywa 3 mm hartowane szkło, pokryte powłoką antyodblaskową, zapewniającą dobrą widoczność obrazu nawet w bardzo intensywnie oświetlonych pomieszczeniach. Monitor ma także wbudowany czujnik oświetlenia zewnętrznego, który dostosowuje jasność ekranu do warunków zewnętrznych.

Zdalne zarządzanie wyświetlanymi treściami

Zarządzanie wyświetlanymi treściami przez IL420 możliwe jest zdalnie - przez LAN lub RS232 - z wykorzystaniem aplikacji MDA (Multiple Display Administrator), obsługującej jednocześnie do 98 monitorów.

Wiele systemów operacyjnych i zero sterowników

IL420 zaprojektowano tak by bez konieczności instalowania sterowników w pełni obsługiwał Plug&Play systemu z którym się komunikuje i dawał dostęp do wszystkich jego zasobów. Systemy obsługiwane przez panel to: Windows, Mac OS X, Linux Fedora, Ubuntu.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt, BenQ
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto