A A A

BenQ MH530 – biurowy projektor Full HD

1 maja 2016, 10:00
BenQ MH530 to łatwy w instalacji i kalibracji w różnych warunkach lokalowych i oświetleniowych projektor biurowy o podstawowej (ang. native) rozdzielczości Full HD (1920x1080).
BenQ MH530 – biurowy projektor Full HD

Projektor ma jasność 3200 ANSI lumenów i kontrast 10 000:1 co w połączeniu z 6 elementowym kołem kolorów i technologią DLP BrillantColor zapewnia uzyskanie doskonale wiernych i nasyconych barw w różnych warunkach oświetleniowych spotykanych w salach konferencyjnych. Dodatkową zaletą jest niewielki ciężar projektora - 1,96 kg. Po dokupieniu aktywnych okularów 3D projektor pozwala cieszyć się trójwymiarowymi materiałami wyświetlanymi bezpośrednio z odtwarzaczy blu-ray 3D.

10 tys. godzin pracy, niskie koszty i ekologia

W projektorze zastosowano rozwiązanie BenQ SmartEco - polegające na analizie wyświetlanego obrazu i bieżącej optymalizacji mocy lampy - max. 196W - tak by uzyskać jak najlepszy obraz przy jak najmniejszym poborze prądu. Pozwala to nie tylko oszczędzać energię ale i wydłuża żywotność lampy do 10 000 godzin pracy.

Dodatkowe oszczędności energii pozwalają uzyskać tryby pracy Eco Blank Mode (szybkie wygaszanie ekranu by skupić uwagę audytorium na prowadzącym), No Source Detected Mode (projektor automatycznie przechodzi w tryb Eco Blank Mode jeśli przez trzy minuty nie wykrywa sygnału), tryb czuwania Standby Mode (zużycie energii poniżej 0,5 W).

Całkowicie zamknięty tor optyczny pozwolił na eliminację konieczności okresowej wymiany filtrów powietrza, a 10 000 godzin pracy lampy to kolejne zmniejszenie kosztów eksploatacji projektora.

Keystone 40° w pionie

Uzyskanie prawidłowej geometrii obrazu - niwelację zniekształceń trapezowych w pionie - przy postawieniu projektora na podłodze czy zamocowaniu pod sufitem, umożliwia szeroki zakres regulacji Keystone ±40°.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto