A A A

BenQ RL2240H monitor specjalnie do gier RTS

7 września 2011, 09:31
BenQ RL2240H  monitor specjalnie do gier RTS

Firma BenQ zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży pierwszego na świecie monitora przygotowanego specjalnie pod kątem gier RTS.

Monitor został opracowany wspólnie z marką Zowie Gear – producentem sprzętu komputerowego do gier, oraz z drużyną Startale – profesjonalnym zespołem grającym w grę "Starcraft 2".

RL2240H został wyposażony w ekran o przekątnej 22 cali podświetlany diodami LED i umożliwiającym wyświetlanie obrazu w rozdzielczości HD 1920 x 1080 pikseli. Z dostępnych technologii warto wymienić system Smart Scaling pozwalający na ręczne skalowanie obrazu oraz Black eQualizer dzięki któremu gracz ma możliwość regulowania jasności dla dowolnych wyświetlanych detali.

Monitor ma być dostępny w Europie, Korei i Japonii już w październiku tego roku. Niestety nie wiadomo ile wyniesie jego cena.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto