A A A

BenQ TH670 – uniwersalny projektor Full HD

10 grudnia 2015, 13:30
BenQ wprowadza na polski rynek nowy uniwersalny projektor Full HD o jasności 3000 ANSI lumenów i kontraście 10 000:1 – model TH670.
BenQ TH670 – uniwersalny projektor Full HD

Projektor wyposażono w obiektyw z 1,2 krotnym zoomem co umożliwia uzyskanie obrazu o przekątnej 157 cm z odległości (62 cali) z odległości 2 m od ekranu.

Ładowanie smartfonów

Z gniazda USB-A 1,5A użytkownicy mogą pobierać prąd do ładowania smartfonów i innych urządzeń mobilnych. Z tego gniazda zasilany jest także opcjonalny moduł bezprzewodowy FHD.

Auto Keystone 2D - precyzyjna korekcja geometrii obrazu

Przed rozpoczęciem prezentacji w nowym miejscu, szczególnie gdy projektora nie można ustawić centralnie i prostopadle do ekranu, najwięcej czasu zajmuje korekta geometrii obrazu. W nowych projektorach BenQ udostępniono funkcję Auto Keystone 2D. Dokonuje ona automatycznej korekcji geometrii obrazu w pionie, oraz pozwala na ręczną korektę w poziomie.

Dodatkowy, opcjonalny moduł bezprzewodowy FHD pozwala pozbyć się zawsze kłopotliwych kabli.

Oszczędzanie energii i ekologia

W projektorze zastosowano rozwiązanie BenQ SmartEco - polegające na analizie wyświetlanego obrazu i bieżącej optymalizacji mocy lampy tak by uzyskać jak najlepszy obraz przy jak najmniejszym poborze prądu. Pozwala to nie tylko oszczędzać energię ale i wydłuża żywotność lampy do 10 000 godzin pracy.

Dodatkowe oszczędności energii pozwalają uzyskać tryby pracy Eco Blank Mode (szybkie wygaszanie ekranu by skupić uwagę audytorium na prowadzącym), No Source Detected Mode (projektor automatycznie przechodzi w tryb Eco Blank Mode jeśli przez trzy minuty nie wykrywa sygnału), Standby Mode (zużycie energii poniżej 0,5 W).

Obrazy 3D

Projektor może wyświetlać trójwymiarowe treści w różnych formatach. Do ich oglądania trzeba dokupić tzw. aktywne okulary dostępne na stronie producenta.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto