A A A

BestBuy: power bank i ładowarka w jednym

4 września 2013, 16:08
BestBuy: power bank i ładowarka w jednym

BestBuy, hiszpański producent elektroniki użytkowej wprowadził do sprzedaży power bank i uniwersalną ładowarkę w jednym. Easy Home Power Combo - to sposób na to, aby nigdy nie zabrakło Ci baterii w smartfonie, tablecie czy odtwarzaczu mp3.

Przenośna bateria sprawdzi się podczas podróży nawet do najdzikszego zakątka na świecie gdzie nie ma elektryczności. Kiedy zaś użytkownik będzie miał dostęp do gniazdka elektrycznego, wystarczy rozwinąć wbudowaną wtyczkę i podłączyć do standardowego źródła energii. Takie rozwiązanie sprawia, że urządzenie posłuży nam jako tradycyjna ładowarka wszelkich urządzeń zasilanych napięciem 5V takich jak: smartfon, odtwarzacz mp3, tablet itp.

Dzięki podwójnemu wyjściu USB można ładować do dwóch urządzeń jednocześnie. Obsługa urządzenia jest prosta. Aby naładować urządzenia zewnętrzne wystarczy podłączyć je do Easy Home Power Combo i nacisnąć przycisk znajdujący się z przodu. O stanie naładowania informuje wbudowana dioda LED. Wraz z zestawem użytkownik otrzymuje 5 wtyczek, dzięki nim Power Combo jest kompatybilne z urządzeniami zasilanymi portem Mini USB oraz Micro USB. W zestawie znajdziemy również złącza zaprojektowane dla urządzeń Nokia, Sony-Ericsson oraz iPhone.

Produkt jest objęty 2 letnią gwarancją, a cena detaliczna wynosi 74 zł.

Specyfikacja:

- Pojemność 1700 mAh

- Napięcie wejściowe: 100-240 V

- Prąd wejściowy: 500 mA

- Napięcie wyjściowe: 2x 5.0V

- Prąd wyjściowy: 1000 mA

- Czas ładowania: 4-5 h

- Żywotności baterii: 1000 cykli

- Wymiary: 94 x 60 x 24 mm

- Waga: 131 gramy


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto