A A A

Bez iClotha ani rusz

12 grudnia 2019, 08:30
Produkowany przez Apple'a monitor Pro Display XDR należy czyścić wyłącznie firmową ściereczką.
Bez iClotha ani rusz

Do sklepów trafił właśnie najnowszy monitor firmy Apple – Pro Display XDR. Nie jest to urządzenie tanie: jego wersja podstawowa kosztuje 4999 dolarów. Poza tym koncern z Cupertino oferuje do monitora osobny stojak (za 999 dolarów) oraz proponuje nabycie modelu z opcjonalną, matową powłoką (za kolejne 999 dolarów).

Okazuje się, że monitor z matową, nanostrukturalną powłoką nie może być czyszczony za pomocą zwykłej szmatki z mikrofibry albo bawełny. Z informacji zamieszczonej na stronie pomocy technicznej Apple'a wynika, że szkło nanostrukturalne można czyścić tylko na sucho, używając wyłącznie firmowej ściereczki dostarczanej wraz z monitorem. W przypadku jej zgubienia lub zniszczenia należy zamówić nową szmatkę. Mniej kłopotliwy w utrzymaniu jest wyświetlacz ze standardowym szkłem – w jego przypadku wolno używać ściereczki z mikrofibry.

Sama iŚciereczka również wymaga specjalnego traktowania: firma Apple zaleca, aby myć ją przy użyciu płynu do mycia naczyń, starannie wypłukać i pozwolić wyschnąć przez co najmniej 24 godziny.

fot. Apple


Adam Wiśniewski
Tagi: Apple, monitor
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Instagramowicze nabrali się na Bali
19 lutego 2020
Użytkowniczka Instagrama nabrała swoich followersów. Sesja zdjęciowa, którą opublikowała, wyglądała jak robiona na Bali...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto