A A A

Bezpłatne gry przy zakupie wybranych kart graficznych AMD

8 sierpnia 2018, 07:10
Firma AMD uruchomiła promocję, w ramach której przy zakupie kart graficznych AMD Radeon serii RX Vega, RX 580 i RX 570 nabywca otrzyma bezpłatny dostęp do aż 3 nadchodzących gier.
Bezpłatne gry przy zakupie wybranych kart graficznych AMD

Dzięki tej możliwości gracz decydujący się na zakup nowej karty graficznej będzie mógł cieszyć się dużą wartością dodaną i to nie tylko kupując najdroższe modele z oferty, ale także wybierając produkty spośród jednych z najbardziej popularnych obecnie. W każdym z kwalifikujących się przypadków nabywca otrzyma gry: Assassin's Creed Odyssey, Strange Brigade, Star Control: Origins. Dla wszystkich nowych właścicieli ww. kart graficznych będzie to też doskonała okazja do zaznania płynności rozgrywki dzięki technologii FreeSync, która jest niemal powszechnym standardem wśród synchronizowanych monitorów do grania. Jednocześnie intuicyjny i pełen przydatnych funkcji panel sterownika Radeon Software pozwoli dostosować pracę sprzętu do wymagań czy korzystać z opcji społecznościowych bez wychodzenia z gry i instalowania dodatkowych aplikacji.

Promocja będzie sukcesywnie uruchamiana w wybranych sklepach internetowych, należy więc zwrócić uwagę na oznaczenie produktów i kategorii produktowych. Promocja kończy się 3 listopada 2018, a kody można realizować do końca grudnia 2018.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Jak działa ładowanie SuperVOOC?
23 marca 2019
Chiński potentat rynku smartfonów, OPPO, na przykładzie modelu RX17 Pro tłumaczy, jak działa ładowanie SuperVOOC. Ta technologia...


Opera 51 na Androida z darmowym VPN
22 marca 2019
Opera wydała nową aktualizację dla swojej mobilnej przeglądarki na Androida. Po dłuższej nieobecności do aplikacji wrócił darmowy VPN.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto