A A A

Bezprzewodowa kolumna Creative Muvo Mini

25 listopada 2015, 12:00
Creative wyszedł naprzeciw świątecznym potrzebom i stworzył lekką, małą, bezprzewodową mini kolumnę. Muvo Mini waży około 250 gram i ma długość około 19 cm.
Bezprzewodowa kolumna Creative Muvo Mini

Te niewielkie gabaryty pozwalają na swobodne przemieszczanie się wraz z ulubioną muzyką, zgodnie z naszymi planami bez względu na to gdzie chcemy wyruszyć. Pomoże nam w korzystaniu z wolnego czasu: podczas jazdy samochodem, w zaciszu hotelowego pokoju, czy w trakcie kąpieli w basenach, a także podczas świątecznych chwil w gronie najbliższych.

Dzięki unikatowej obudowie kolumna jest odporna na warunki atmosferyczne, a co za tym idzie, można również swobodnie spędzać czas na basenach, stawiając Muvo mini tuż przy miejscu wodnej zabawy.

Producent zapewnia, że Creative Muvo mini oferuje zaskakująco głośny i czysty dźwięk z wystarczająco głębokimi basami. W dodatku to sprzęt dla wytrwałych imprezowiczów, bo czas życia akumulatora Muvo Mini to, aż 10 godzin. Po wyładowaniu wystarczy podładować przez port Micro USB.

Dodatkowo łatwo można pochwalić się swoją playlistą, wystarczy że sparujemy urządzenie mobilne z Muvo Mini poprzez włączoną funkcję NFC lub przez Bluetooth. Kolumna posiada również wbudowane wejście Aux, do podłączania innych analogowych urządzeń.

Creative Muvo Mini ma także wbudowany mikrofon i za pomocą jednego przycisku możemy w łatwy sposób przełączyć się z playlisty na rozmowę telefoniczną.

Urządzenie jest dostępne w czterech kolorach do wyboru: czarnym, niebieskim, czerwonym lub białym za 189PLN.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto