A A A

Bezprzewodowa ładowarka do smartfonów

25 stycznia 2015, 09:00
TX-100 to nowy model ładowarki bezprzewodowej opartej na technologii Qi. Urządzenie zostało stworzone przez LUXA2.
Bezprzewodowa ładowarka do smartfonów

Minimalistyczna konstrukcja TX-100 o kształcie kwadratu z zaokrąglonymi rogami charakteryzuje się czarnym, matowym wykończeniem. Na górnej części ładowarki został umieszczony płaski szary pierścień wykonany z silikonu.

TX-100 posiada złącze microUSB, które przekazuje energię elektryczną do ładowarki. Status pracy urządzenia sygnalizowany jest za pomocą niewielkiej diody LED. Na spodzie TX-100 znajdują się cztery antypoślizgowe nóżki dodające stabilności. Ładowarka ma tak małe rozmiary, że z łatwością mieści się w dłoni. Grubość TX-100 nie przekracza 1 cm. O prawidłowym położeniu smartfona na ładowarce Qi informuje krótki sygnał dźwiękowy.

Technologia Qi staje się standardem w high-endowych urządzeniach mobilnych. Wartość napięcia i natężenia wynosi w TX-100 standardowo 5V i 1A. Urządzenie jest kompatybilne ze smartfonami takich producentów jak Google, Nokia, Motorola, HTC czy LG.

Sugerowana cena detaliczna LUXA2 TX-100 to 149 PLN brutto/szt.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Mondralski
Mondralski
29 stycznia 2015, 17:23
Nooo.. moim zdaniem Bardzo dobra rzecz. Na przypadek jakby ładowarka się zgubiła.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto