A A A

Bezprzewodowa mysz dla graczy od SteelSeries

17 kwietnia 2014, 08:50
SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, ogłosił dziś dostępność bezprzewodowej myszy Sensei Wireless oraz dostępność najnowszej wersji oprogramowania SteelSeries Engine 3 z funkcją CloudSync.
Bezprzewodowa mysz dla graczy od SteelSeries

Nowy Sensei Wireless zachował wszystkie najlepsze cechy standardowej wersji Sensei, która uznawana jest za jedną z najlepszych gamingowych myszy na świecie. Sensei Wireless to tylko 1 milisekunda czasu reakcji, co stanowi najlepszy wynik wśród pozostałych bezprzewodowych myszy dostępnych na rynku. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się rozgrywką bez opóźnień i lagów - przewodowa wydajność w bezprzewodowym trybie.

Sensei Wireless jest w pełni kompatybilny z darmowym oprogramowaniem SteelSeries Engine 3 z nową funkcją CloudSync. Pozwala ona graczom na zapisywanie i wczytywanie ustawień peryferiów z dowolnego miejsca na świecie. Jedyny warunek - dostęp do internetu. Firma SteelSeries zapewnia, że dane przechowywane w chmurze są osobistymi informacjami i nigdy nie zostaną udostępnione osobom trzecim. CloudSync posiada nieograniczoną pojemność, więc użytkownicy nie muszą martwić się o liczbę zapisanych ustawień.

Sensei Wireless jest już dostępny w sugerowanej cenie 599 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto