A A A

Bezprzewodowe karty WiFi do aparatów cyfrowych

24 listopada 2011, 11:59
Bezprzewodowe karty WiFi do aparatów cyfrowych

SanDisk zaprezentował nowe karty Eye-Fi, które automatycznie komunikują się z pecetami, tabletami i smartfonami za pośrednictwem sieci WiFi.

Karty SanDisk Eye-Fi umożliwiają również wyświetlenie zdjęć na dużym ekranie. Jeśli fotograf robi zdjęcie w pomieszczeniu z WiFi, to zdjęcia będą na bieżąco przesyłane do tabletu lub komputera, a specjalne oprogramowanie będzie je wyświetlać.

Nowe produkty SanDisk mają być przede wszystkim przydatne podczas podróży, zarówno służbowych, jak też prywatnych. Mając pod ręką notebooka lub tablet, użytkownik będzie mógł szybko i łatwo opróżnić kartę z fotografii lub filmów, aby zrobić miejsce na kolejne. Dzięki załączonemu oprogramowaniu, można katalogować dane i dzielić się nimi za pośrednictwem portali społecznościowych czy internetowych galerii (do wyboru kilkanaście najbardziej popularnych, jak: Facebook, Flickr czy Picassa). W tym celu wystarczy jednorazowa konfiguracja komputera, tabletu lub smartfona.

Nowe produkty firmy SanDisk dostępne są w dwóch wersjach pojemnościowych: cztero- i ośmiogigabajtowej. Współpracują z aparatami wyposażonymi w gniazdo SDHC. Dystrybutorem kart Eye-Fi na naszym rynku jest Hama Polska. Sugerowana przez dystrybutora cena produktów to: 239 zł (4 GB) lub 329 zł (8 GB).


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto