A A A

Bezprzewodowe ładowanie w iPhone 8

19 czerwca 2017, 10:00
Robert Hwang - szef firmy Winstron w ostatnim wywiadzie powiedział, że jeden z tegorocznych produktów Apple będzie wyposażony w bezprzewodowe ładowanie.
Bezprzewodowe ładowanie w iPhone 8

Hwang wydaje się być o tyle pewnym źródłem, że jego firma współpracuje z Apple i obecnie zajmuje się produkcją iPhone'ów SE. W tym samym wywiadzie zdradził, że smartfon będzie miał podwyższoną odporność, co wskazuje na obecność certyfikatu IP68.

Wszystkie powyższe informacje pokrywają się z tym, co dotychczas mówiono o jubileuszowym flagowcu Apple. Jednym z powodów, dla których ma zostać zastosowana obudowa wykonana ze szkła jest właśnie bezprzewodowe ładowanie.

iPhone 8 ma posiadać większy ekran i prawie niewidoczne ramki boczne. Smartfon ma być wyposażony w wydajny układ A11 Fusion (wykonany w 10-nanometrowym procesie technologicznym) i ekran OLED od Samsunga (Koreańczycy dostali zlecenie na 92 miliony paneli).

Foto: /Twitter /Internet


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualnościPrzewodowa mysz Rapoo N1162
26 kwietnia 2018
Szukasz taniej, ale nadal dobrej myszki. Ciekawym wyborem może być przewodowa mysz Rapoo N1162. Co oferuje ten "gryzoń"?

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto