A A A

Bezprzewodowe słuchawki Hama FreeStereo Twins

6 sierpnia 2017, 10:00
W ofercie firmy Hama pojawił się nowy, bezprzewodowy zestaw słuchawkowy - FreeStereo Twins.
Bezprzewodowe słuchawki Hama FreeStereo Twins

Zestw FreeStereo Twins obsługuje technologię Bluetooth (w wersji 4.1), co oznacza, że bez problemu komunikuje się z wszelkimi urządzeniami obsługującymi ten standard - od smartfonów i odtwarzaczy audio, przez tablety, komputery, aż po telewizory i sprzęt hi-fi - zapewniając przy tym najwyższą jakość dźwięku. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi słuchawki mogą również pełnić funkcję zestawu głośnomówiącego (co idealnie sprawdzi się np. w aucie czy podczas jazdy na rowerze).

Słuchawki dostarczane są z 3 zestawami gąbek i 3 uchwytami do uszu (o różnej wielkości) - dzięki temu każdy nabywca może mieć pewność, że będzie w stanie idealnie dopasować je do swoich preferencji. Co więcej, plastyczna forma poduszek słuchawkowych Comply Sport+ sprawia, że można je indywidualnie dopasować do kształtu ucha.

Ciekawym rozwiązaniem jest wchodząca w skład zestawu stacja ładowania z wbudowanym akumulatorem - umieszczając w niej słuchawki możemy je szybko doładować do 100% pojemności, bez konieczności podłączania zewnętrznego zasilania (i to czterokrotnie - dopiero później stację trzeba naładować). Akumulatory wbudowane w słuchawki wystarczają do 8 godz. słuchania muzyki, do 2 godz. prowadzenia rozmów oraz do 40 godzin pozostawania w stanie czuwania.

Sterowanie zestawem (przełączanie ścieżek audio, zmiana głośności, odbieranie połączeń) jest proste i intuicyjne - służą do tego umieszczone na słuchawkach przyciski funkcje, ale wygodnym rozwiązaniem jest też możliwość korzystania z poleceń głosowych (co ciekawe, głosowo można również sprawdzić stan baterii - wydając odpowiednią komendę). Kolorowe diody pozwalają na łatwe sprawdzenie statusu urządzenia/aktywnych funkcji.

Cenę zestawu ustalono na 499 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto