A A A

Bezprzewodowe słuchawki Level On Pro

17 sierpnia 2015, 14:30
Firma Samsung Electronics wprowadza najnowsze bezprzewodowe słuchawki Level On Wireless Pro z hi-fi audio.
Bezprzewodowe słuchawki Level On Pro

Audio UHQ: Wraz z nowymi słuchawkami Level On Wireless Pro, Samsung wprowadza Ultra High Quality Audio (UHQA) - technologię, która pozwala cieszyć się nowym formatem audio o zwiększonej szczegółowości (rozdzielczości bitowej) dźwięku. Level Pro umożliwiają przesyłanie dźwięku UHQA do urządzeń zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo. Jakość dźwięku UHQA jest wyższa niż w przypadku płyt CD i zapewnia wrażenia praktycznie równorzędne z muzyką na żywo. Słuchawki Level On Wireless Pro są również wyposażone w dwuwarstwowe membrany klasy premium pozwalające odtworzyć bardziej zrównoważony dźwięk.

Sterowanie dotykowe: Słuchawki mają dotykowy panel ułatwiający regulację głośności i zmienianie utworów bezpośrednio na słuchawkach.

Aktywna redukcja szumów: Cztery mikrofony zewnętrzne i wewnętrzne wykrywają i eliminują szumy w tle.

Tryb Talk-In: Umożliwia użytkownikom słuchanie muzyki jednocześnie z dźwiękami otoczenia. Poprawia to bezpieczeństwo zwłaszcza, gdy podczas słuchania muzyki użytkownicy poruszają się po ulicy.

Słuchawki Level On Wireless Pro wyróżnia też ciekawy design - urządzenie zostało wyposażone w poduszki z komfortowej pianki. Słuchawki są dostępne w kolorze złotym i czarnym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto