A A A

Bezprzewodowe słuchawki MC-350B CURE

30 lipca 2014, 13:30
Firma Modecom zaprezentowała nowy model bezprzewodowych słuchawek MC-350B CURE, zaprojektowanych do użycia z urządzeniami mobilnymi.
Bezprzewodowe słuchawki MC-350B CURE

Cechą charakterystyczną słuchawek MC-350B CURE jest nowoczesna, lekka oraz smukła konstrukcja. Na szczególną uwagę zasługuje minimalistyczna budowa prostokątnych nauszników, które dodatkowo w trosce o komfort użytkownika zostały pokryte przyjemnym w dotyku materiałem.

Jak zapewnia producent - firma Modecom - równie mocną stroną najnowszego modelu słuchawek jest jakość odtwarzanego za ich pomocą dźwięku, który przenoszony jest w paśmie od 80Hz-20.000Hz. Słuchawki działają w oparciu o bezprzewodową technologię Bluetooth, które zapewnia m.in. swobodę działania oraz najwyższą jakość niezakłóconego przez inne urządzenia dźwięku.

Z kolei wbudowany czuły mikrofon umożliwia wygodne odbieranie i prowadzenie rozmów bez użycia rąk. Dodatkowo umieszczony na pałąku w łatwo dostępnym dla użytkownika miejscu (tuż przy prawym nauszniku) panel sterowania pozwala na sterowanie funkcjami odtwarzacza multimedialnego (przełączanie utworów, regulację głośności, zatrzymanie i włączanie odtwarzania).

Słuchawki wyposażono w wykonaną z najwyższej jakości ogniw baterię, która wystarcza na 8 godzin słuchania muzyki lub rozmawiania przez telefon.

Produkt dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej białej i niebieskiej.

Sugerowana cena Modecom MC-350B CURE: 138,99 PLN brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Bez mapy do celu
23 stycznia 2020
Facebook tak wytrenował sztuczną inteligencję, aby roboty mogły odnajdywać drogę bez korzystania z mapy.Wyprawa w głąb mózgu
23 stycznia 2020
Koncern Google publikuje największą do tej pory mapę połączeń mózgowych w wysokiej rozdzielczości.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto