A A A

Bezprzewodowe słuchawki MC-350B CURE

30 lipca 2014, 13:30
Firma Modecom zaprezentowała nowy model bezprzewodowych słuchawek MC-350B CURE, zaprojektowanych do użycia z urządzeniami mobilnymi.
Bezprzewodowe słuchawki MC-350B CURE

Cechą charakterystyczną słuchawek MC-350B CURE jest nowoczesna, lekka oraz smukła konstrukcja. Na szczególną uwagę zasługuje minimalistyczna budowa prostokątnych nauszników, które dodatkowo w trosce o komfort użytkownika zostały pokryte przyjemnym w dotyku materiałem.

Jak zapewnia producent - firma Modecom - równie mocną stroną najnowszego modelu słuchawek jest jakość odtwarzanego za ich pomocą dźwięku, który przenoszony jest w paśmie od 80Hz-20.000Hz. Słuchawki działają w oparciu o bezprzewodową technologię Bluetooth, które zapewnia m.in. swobodę działania oraz najwyższą jakość niezakłóconego przez inne urządzenia dźwięku.

Z kolei wbudowany czuły mikrofon umożliwia wygodne odbieranie i prowadzenie rozmów bez użycia rąk. Dodatkowo umieszczony na pałąku w łatwo dostępnym dla użytkownika miejscu (tuż przy prawym nauszniku) panel sterowania pozwala na sterowanie funkcjami odtwarzacza multimedialnego (przełączanie utworów, regulację głośności, zatrzymanie i włączanie odtwarzania).

Słuchawki wyposażono w wykonaną z najwyższej jakości ogniw baterię, która wystarcza na 8 godzin słuchania muzyki lub rozmawiania przez telefon.

Produkt dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej białej i niebieskiej.

Sugerowana cena Modecom MC-350B CURE: 138,99 PLN brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto