A A A

Bezprzewodowe słuchawki Marshall Major IV ze sporą baterią

12 marca 2021, 14:20
Nowe słuchawki zapewnią aż 80 godzin bezprzewodowego słuchania muzyki.
Bezprzewodowe słuchawki Marshall Major IV ze sporą baterią

Muzyka bez przerwy

Firma Marshall zapowiedziała nową wersję swoich bezprzewodowych słuchawek korzystających ze standardu łączności Bluetooth 5.0. Wbudowany akumulator zapewnia 80 godzin nieprzerwanego odsłuchu muzyki na jednym ładowaniu. To wynik rzadko spotykany w przypadku tego typu konstrukcji. Marshall Major IV mają też wbudowany mikrofon oraz gniazdo 3,5 mm. Co ciekawe, złącze umożliwia nie tylko komunikację ze źródłem dźwięku, ale też podłączenie przez innego użytkownika i wspólne słuchanie muzyki.

 

Szybkie podładowanie

Naładowanie baterii do pełna trwa 3 godziny, wystarczy jednak 15 minut zasilania za pośrednictwem złącza USB-C, by móc korzystać ze sprzętu przez 15 godzin. Słuchawki są zgodne z technologią ładowania indukcyjnego, nie tylko za pośrednictwem podstawki. Równie dobrze możemy naładować je od telefonu.

W muszlach znajdziemy 40-milimetrowe przetworniki, oferujące dynamikę na poziomie 99 dB SPL. Pasmo przenoszenia wynosi z kolei 20 Hz – 20 kHz. Na muszli znajduje się wielofunkcyjne pokrętło do sterowania telefonem. Po odpowiednim skonfigurowaniu można z jego pomocą odbierać i kończyć połączenia bez sięgania do kieszeni.

Słuchawki zostały wycenione na 550 zł. W zestawie z nimi producent oferuje przewód audio 3,5 mm oraz kabel do ładowania typu USB-C.

fot. Marshall


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto