A A A

Bezprzewodowe słuchawki Maxell

5 listopada 2016, 14:00
Maxell wprowadza na rynek nowe, bezprzewodowe słuchawki MXH-BT800 będące połączeniem wygody oraz wysokiej jakości dźwięku.
Bezprzewodowe słuchawki Maxell

Charakteryzujący się nowoczesnym designem nowy produkt Maxella posiada wbudowaną w nausznik konsolę kontroli odtwarzanego dźwięku (pauza, play, przełączanie utworów, kontrola głośności), co sprawia, że muzyka zawsze znajduje się na wyciągnięcie ręki.

Oprócz wysokiej jakości dźwięku, słuchawki, dzięki wbudowanemu mikrofonowi, pozwalają na prowadzenie rozmów telefonicznych podczas spacerów. System szybkiego, 2-godzinnego ładowania uzupełnia poziom baterii pozwalający na nieprzerwane użytkowanie nawet do 5-godzin. Po wyczerpaniu się akumulatora istnieje możliwość prostego podłączenia słuchawek do telefonu, tabletu lub komputera za pomocą dołączonego do zestawu kabla jack 3,5mm i dalszego cieszenia się ulubioną muzyką. Poręczna, składana konstrukcja sprawia, że ich transport jest wyjątkowo wygodny.

Model dostępny jest w kolorze czarnym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto