A A A

Bezprzewodowe słuchawki douszne AIRTIME Truly Wireless

10 czerwca 2019, 10:00
Należąca do firmy ZAGG marka IFROGZ ogłosiła dzisiaj, że uzupełnia ofertę o słuchawki AIRTIME Truly Wireless. Douszne słuchawki wyposażone są w funkcję automatycznego parowania, która pozwala bezproblemowo połączyć je z dowolnym urządzeniem Bluetooth.
Bezprzewodowe słuchawki douszne AIRTIME Truly Wireless

Nowe słuchawki IFROGZ wyposażone są w korektor dźwięku, który oferuje trzy różne ustawienia, są odporne na pot i wilgoć, co zostało potwierdzone certyfikatem IPX4 oraz zawierają 8-milimetrowe wkładki douszne i zewnętrzne skrzydełkowe mocowania dla indywidualnego dopasowania.

Mikrofon wbudowany jest w obu słuchawkach, dlatego prowadząc rozmowę telefoniczną można używać jednej lub dwóch dousznych wkładek dla lepszej jakości dźwięku. Poza tym urządzenie obsługuje technologię Bluetooth 5.0, co oznacza, że słuchawek z powodzeniem można używać do pracy z Apple Siri czy Google Assistant.

Do słuchawek dołączony jest specjalny futerał, który umożliwia szybkie ładowanie zestawu. Wystarczy podłączyć etui do źródła zasilania na 10 minut, aby zapewnić słuchawkom dodatkowe 1,5 godziny czasu działania. W pełni naładowany futerał zawiera wystarczająco dużo energii, aby w słuchawkach czterokrotnie całkowicie uzupełnić poziom baterii. W sumie daje to nawet 15 godzin odsłuchu z dala od elektrycznego gniazdka lub powerbanku.

Tryb automatycznego parowania działa w ten sposób, że wystarczy otworzyć pokrywę futerału, a wkładki douszne płynnie łączą się ze sobą i z urządzeniem.

Konstrukcja 8-milimetrowych wkładek zapewnia wyjątkowo wyraźny dźwięk, a smukła konstrukcja i profil przekładają się na ich stylowy wygląd. Producent oferuje dla słuchawek gwarancję Earbud Tips for Life, która oznacza, że bez zadawania pytań wymieni wkładki douszne, jeśli się zużyją się, zostaną zgubione lub uszkodzone.

Ceny i dostępność

Słuchawki AIRTIME Truly Wireless Earbud będą kosztować 59,99 euro, czyli około 256 złotych i będą dostępne w kolorze czarnym, białym i niebieskim.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto