A A A

Bezprzewodowy głośnik JBL Charge 2+

8 czerwca 2015, 13:30
Marka JBL zaprezentowała bezprzewodowy, odporny na zachlapania głośnik Bluetooth, który doładuje również inne urządzenia przenośne.
Bezprzewodowy głośnik JBL Charge 2+

Odświeżony JBL Charge 2+ został wyposażony w pojemny akumulator oraz technologię Bluetooth. To głośnik z wysokiej jakości brzmieniem. Jego nieco zmieniony styl oraz odporny na zachlapania design sprawiają, że nadaje się do używania wszędzie - nawet przy basenie. Nie wolno jedynie zanurzać go w wodzie. Dwa wbudowane głośniki i dwie membrany pasywne zapewniają głębokie i precyzyjne niskie tony.

Głośnik zasilany jest akumulatorem 6000 mAh, który zapewnia do 12 godzin odtwarzania muzyki. Dzięki wbudowanemu portowi USB może też ładować inne urządzenia przenośne, na przykład smartfon czy tablet.

Podobnie jak poprzednie modele, wyposażono go w mikrofon wyciszający zewnętrzny hałas i pogłos. Można zatem bez przeszkód prowadzić za jego pośrednictwem rozmowy telefoniczne. Wystarczy jedynie nacisnąć przycisk.

JBL Charge 2+ proponuje dodatkowo ciekawe rozwiązanie - tryb społecznościowy, w ramach którego nawet 3 osoby jednocześnie mogą nawiązać połączenie Bluetooth z urządzeniem. W ten sposób istnieją 3 źródła dźwięku i można słuchać różnych gatunków muzycznych.

Cena: 719 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto