A A A

Bezprzewodowy głośnik Maxell

28 czerwca 2016, 07:10
MXSP-WP2000 firmy Maxell to bezprzewodowy głośnik, który można podłączyć do cyfrowego źródła dźwięku za pomocą Bluetooth, NFC i kabla 3,5 mm.
Bezprzewodowy głośnik Maxell

W obudowie znalazły się dwa głośniki frontowe, o mocy 7W każdy, które charakteryzują się pasmem przenoszenia zawartym pomiędzy 100Hz a 20kHz oraz impedancją na poziomie 8 omów.

Przedni panel pokryty jest czarną lub szarą (w zależności od wersji kolorystycznej) siatką, która nadaje całości eleganckiego wyglądu. Na górnej ściance znajduje się panel kontrolny z przyciskami służącymi do sterowania. Za ich pomocą można m.in. włączyć/wyłączyć urządzenie, regulować głośność lub wybrać odtwarzany utwór.

Wbudowana technologia Bluetooth 4.0 i bezprzewodowa zdolność parowania NFC, pozwalają na swobodne używanie urządzenia pozbawionego wszelkich krępujących przewodów. Dzięki kompresji audio aptX i AAC, system głośnikowy zapewnia bezstratny i bezprzewodowy streaming sygnału audio.

Ponadto głośnik jest kompatybilny z urządzeniami wykorzystującymi możliwość bezprzewodowego ładowania Qi. Jeśli wybrane urządzenie nie jest kompatybilne z technologią Qi, istnieje możliwość jego podłączenia za pomocą portu USB znajdującego się w tylnej części głośnika.

W zestawie oprócz głośnika znajduje się również pilot zdalnego sterowania, za pomocą którego użytkownik może włączyć/wyłączyć urządzenie, wybrać utwór, zmienić głośność, zatrzymać lub wznowić odtwarzaną piosenkę, odebrać połączenie telefoniczne oraz parować urządzenia.

Sugerowana cena: 599 PLN

Specyfikacja:
Liczba kanałów: 2.0
Łączność: Jack 3.5mm, Bluetooth v4.0, NFC
Zasięg Bluetooth: 10m
Moc wyjściowa: 2x7W (14W)
Częstotliwość: 100Hz-20kHz
Impedancja: 8Ω
Wymiary produktu: 102x285x101 mm


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto