A A A

Bezprzewodowy kontroler dla nowego Apple TV – SteelSeries Nibus

11 września 2015, 10:20
SteelSeries, producent profesjonalnego sprzętu dla graczy, zaprezentował dziś bezprzewodowy kontroler zaprojektowany dla nowego Apple TV – SteelSeries Nibus. Urządzenie pojawi się na apple.com i sklepach Apple w ostatnich dniach października br. w sugerowanej cenie 59.95 euro (około 250 zł).
Bezprzewodowy kontroler dla nowego Apple TV – SteelSeries Nibus

Cechy wyróżniające bezprzewodowy kontroler SteelSeries Nimbus:

- Bateria o wytrzymałości ponad 40 godzin ciągłego grania;
- Złącze Lightning umożliwiające szybkie ładowanie;
- Przycisk Menu ułatwiający korzystanie z różnorodnych funkcji kontrolera i Apple TV;
- Przyciski z czujnikami nacisku, gwarantujące precyzję.

Użytkownicy będą mogli korzystać ze SteelSeries Nimbus w tysiącach gier już dostępnych w Apple Store, oraz tych, które niedługo się tam pojawią - np. z Disney Infinity Star War, tytułu zapowiedzianego na ostatniej konferencji Apple.

SteelSeries Nimbus jest jedynym bezprzewodowym kontrolerem tego typu, stworzonym we ścisłej współpracy z firmą Apple. Oprócz Apple TV Nimbus będzie kompatybilny z urządzeniami iPhone, iPad, oraz Mac.

- SteelSeries znajduje się właśnie w centrum największej ewolucji w branży gamingu. Nimbus wyznacza nowe standardy w sektorze bezprzewodowych kontrolerów dla graczy. Jesteśmy podekscytowani, że możemy tworzyć sprzęt na platformę Apple TV  - powiedział Ehtisham Rabbani, SteelSeries CEO.

 


PC Format / Informacja prasowa
Tagi: gry, gamepad
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności




Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto