A A A

Bezprzewodowy pad dla użytkowników PC oraz konsol PS3

9 stycznia 2013, 11:50
Bezprzewodowy pad dla użytkowników PC oraz konsol PS3

Natec zaprezentował Genesis PV44 - bezprzewodowy gamepad dla użytkowników PC-tów oraz konsol PS3.

PV44 został wyposażony w technologię bezprzewodową 2.4 GHz z zasięgiem działania do 10 metrów oraz w 2 silniki, odpowiedzialne za efekty wibracji (Vibration Feedback). Gracz ma także do dyspozycji 16 przycisków między innymi ośmiokierunkowy, cyfrowy d-pad oraz 2 spusty analogowe z funkcją przycisków. Trzystopniowa regulowana czułość joysticków umożliwia precyzję sterowania zaś przycisk bezpośredniego dostępu do menu PS3 dodatkowo zwiększa funkcjonalność pada.

Wklęsłe gumowane gałki analogowe zapobiegają ześlizgiwaniu się kciuków. Kształt gamepada oraz przemyślane rozmieszczenie i oznaczenie przycisków mają zagwarantować komfort gry. Użytkownik ma do dyspozycji tryb pracy analogowy lub cyfrowy oraz funkcję turbo.

Produkt objęty jest 2 letnią gwarancją, a sugerowana cena detaliczna wynosi 75 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto