A A A

Bezprzewodowy przekaźnik wideo do domu i biura

20 października 2011, 10:17
Bezprzewodowy przekaźnik wideo do domu i biura

Specjaliści firmy Thomson opracowali bezprzewodowy przekaźnik sygnału wideo oraz audio.

Model VS3010 służy do przesyłania obrazu i dźwięku pomiędzy domowymi lub biurowymi urządzeniami audio-wideo. W ten sposób umożliwia oglądanie filmów lub dowolnych programów emitowanych za pośrednictwem odtwarzacza DVD lub tunera telewizji satelitarnej na telewizorze umieszczonym w innym pomieszczeniu, a nawet na innym piętrze. Czysty sygnał przekazywany jest na odległość 20-30 metrów w budynkach oraz do 100 metrów na otwartej przestrzeni. Przekaz danych odbywa się w częstotliwości 2,4 GHz.

Użytkownik może korzystać z trzech różnych kanałów przenoszenia. Sterowanie telewizorem możliwe jest dzięki trzem dodatkowym przedłużaczom na podczerwień. Obsługa odtwarzaczy czy tunerów odbywa się za pomocą oryginalnych pilotów. W zestawie znajduje się nadajnik wideo, dwa zasilacze oraz kabel Scart i Cinch. Produkt nadaje się do wykorzystania również w biurze do prezentowania filmów lub pokazów w różnych pomieszczeniach z jednego odtwarzacza lub telewizora.

Autoryzowanym dystrybutorem przekaźnika Thomson VS3010 jest Hama Polska. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 199,90 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto