A A A

Bezprzewodowy router ZyXEL NBG-418N v2 N300

27 listopada 2014, 09:30
Bezprzewodowy router ZyXEL NBG-418N v2 oferuje szybkie połączenia do 300Mbps w technologii 802.11n. Urządzenie umożliwia szeroki zasięg sieci bezprzewodowej dzięki czemu jest ciekawym rozwiązaniem dla użytkowników domowych.
Bezprzewodowy router ZyXEL NBG-418N v2 N300

Poza obsługą technologii 802.11n o wydajności 300Mbps, ZyXEL NBG-418N v2 posiada również funkcje zarządzanie przepustowością, które umożliwiają nadawanie priorytetów różnym rodzajom ruchu sieciowego. Dlatego jest to idealne rozwiązanie do przesyłania strumieni multimedialnych, grania w gry sieciowe oraz do przeglądania stron internetowych. Urządzenie obsługuje również protokół IPv6.

Router, aby zapewniać duży zasięg i stabilną transmisję wyposażony został w dwie anteny 5dBi. Dzięki temu sygnał z urządzenia dostępny będzie nie tylko w całym domu, ale również np. w ogrodzie. W rezultacie użytkownicy będą mogli cieszyć się stabilnością połączeń bezprzewodowych podczas korzystania z internetu, przesyłania plików lub oglądania filmów.

ZyXEL NBG-418N v2 obsługuje funkcję WPS (Wi-Fi Protected Setup), która umożliwia szybką konfigurację zabezpieczeń poprzez proste naciśnięcie przycisku WPS umiejscowionego na routerze. Model NBG-418N v2 pozwala na wygodne zwiększanie swojej funkcjonalności poprzez usługi bezpłatnej aktualizacji oprogramowania.

Jako produkt przyjazny dla środowiska ZyXEL NBG-418N v2 oszczędza pobór zasilania, limitując niepotrzebne zużycie energii oraz redukuje propagację sygnału bezprzewodowego, gdy nikt nie korzysta z urządzenia. Router umożliwia również łatwą regulację poziomu mocy modułu radiowego i zmniejsza zakłócenia wpływające negatywnie na sąsiednie punkty dostępowe innych urządzeń bezprzewodowych funkcjonujących w otoczeniu.

Dostępność i cena

Router NBG-418N v2 można nabyć za pośrednictwem AB, Action, eD'system, RRC, Veracomp oraz u autoryzowanych partnerów w całej Polsce.

Sugerowana cena urządzeń dla użytkownika końcowego to: 54 pln +VAT.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto