A A A

Bezprzewodowy soundbar Razer Leviathan

30 października 2014, 13:00
Firma Razer zaprezentowała dzisiaj Razer Leviathan, elitarny soundbar do gier i muzyki.
Bezprzewodowy soundbar Razer Leviathan

W odróżnieniu od wielu innych urządzeń w swojej klasie, Leviathan ma samodzielny, dedykowany subwoofer i gwarantuje tym samym potężny zakres tonów niskich, które są oddawane wyjątkowo dokładnie.

Nowy soundbar można łatwo przenosić i używać wszędzie tam, gdzie niezbędny jest wysokiej jakości dźwięk przestrzenny: przed monitorem komputera, przy konsoli w salonie, czy w dowolnym innym miejscu.

Wirtualny dźwięk 5.1 produkują nagradzane głośniki Dolby Virtual Speakers. Soundbar posiada je aż cztery - dwa 2.5", wspomagane przez dwa wysokotonowe głośniki o przekątnej 0,74", przy czym cały zestaw jest zoptymalizowany tak, aby spełnić oczekiwania graczy. Niezależnie od rodzaju źródła (stereo lub wielokanałowe audio przez wejście optyczne), system Dolby Digital przemieni dźwięk z karty dźwiękowej, konsoli czy STB w wirtualną scenę dźwięku surround.

Razer Leviathan połączy się także z innymi urządzeniami wykorzystującymi technologię Bluetooth, aby natychmiast rozpocząć strumieniowanie muzyki za pośrednictwem Bluetooth 4.0 z technologią aptX. Zasięg połączenia bezprzewodowego wynosi aż do 10 metrów, dzięki czemu wszyscy melomani będą mogli cieszyć się muzyką bez plączących się kabli. Razer Leviathan zapamięta urządzenia, z którymi łączył się ostatnio, pozwalając użytkownikom na ponowne sparowanie urządzeń za pomocą zaledwie jednego ruchu palca. Aby łączność bezprzewodowa była jeszcze szybsza, w urządzeniu zastosowano technologię NFC.

Potężne niskie tony Razer Leviathan wytwarza za pomocą skierowanego w dół subwoofera o średnicy 5,25", zapewniający dźwięk o najniższych rejestrach całkowicie pozbawiony zniekształceń. Pełnego spektrum dźwięku dopełniają dwa głośniki wysokotonowe.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
3en
17 listopada 2014, 20:54
ktoś coś wie o tym sprzęcie? W sumie to mam soundbara LG, najwyższy model, ale tak sie zastanawiam co to za firma, o której wcześniej nie słyszałem.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto