A A A

Bezprzewodowy transmiter audio: z empetrójki do radia

4 grudnia 2009, 09:29
Bezprzewodowy transmiter audio: z empetrójki do radia

Hama Polska oferuje Hama FM-Transmiter RTR-10 - urządzenie umożliwiające bezprzewodowy przesył sygnału audio z odtwarzacza MP3, palmtopa lub nawigacji do radia samochodowego.

 Hama FM-Transmiter RTR-10 ma niewielkie rozmiary: 8 cm długości oraz 1,5 cm szerokości.  Pierwszym krokiem jest podłączenie odtwarzacza MP3, nawigacji lub palmtopa do bezprzewodowego przekaźnika audio za pośrednictwem kabelka z wtykiem jack 3,5 mm. Następnie należy ustawić te same częstotliwości w radio oraz przekaźniku. Zakres dostępnych częstotliwości wynosi od 88,1 do 107,9 MHz.

Hama FM-Transmiter RTR-10 został wyposażony w wyświetlacz LCD. Urządzenie zapamiętuje do 5 domyślnych częstotliwości, co ułatwia dostrajanie się do kanałów radiowych w samochodzie. Bezprzewodowy przekaźnik audio zasilany jest dwoma standardowymi bateriami AAA.

Produkt objęty jest 12-miesięczną gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna Hama FM-Transmiter RTR-10 na polskim rynku wynosi 69 90 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto