A A A

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Razer ManO’War

15 kwietnia 2016, 13:30
Razer ogłosił premierę ManO’War - nowego, bezprzewodowego zestawu słuchawkowego przeznaczonego na PC.
Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Razer ManO’War

Nowość Razera oferuje wysoką jakość dźwięku dzięki wbudowanym antenom bezprzewodowym o częstotliwości 2.4 GHz, które poprzez ciągłe skanowanie poszukują najlepszego kanału. Korzystają one także z zaawansowanego algorytmu, by zapewnić świetne osiągi oraz brak opóźnień.

Sporym atutem jest również kompaktowy, bezprzewodowy adapter plug-and-play ze złączem USB, który zapewnia łączność z zestawem na odległość nawet do 12 metrów. Alternatywnie, użytkownicy mogą korzystać z opcjonalnej stacji dokującej, która wychwyci sygnał z większego dystansu - do 14 metrów.

Potęgujący doznania, wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 w ManO'War jest wspierany przez oprogramowanie Razer Surround. W połączeniu z 50-milimetrowymi magnesami neodymowymi, które znajdują się w ManO'War, Razer Surround sprawia, że wspomniany dźwięk niemal ożywa.

Pozycyjna kalibracja audio pomaga spersonalizować doznania słuchowe, aby upewnić się, że gracze słyszą wszystko, co dzieje się wokół nich w grze - bez różnicy, czy widzą przeciwnika, czy nie. Natomiast szczelna, uszyta z eko-skóry gąbka nausznika zakrywa całe ucho, zapewniając tym samym odpowiedni komfort oraz izolację.

Ukryty w lewym nauszniku ManO'War, wielokierunkowy mikrofon cyfrowy można wyjąć wtedy, gdy jest potrzebny, jak również dostosować jego pozycję do własnych wymagań. Mikrofon ten przewyższa możliwości oferowane przez tradycyjne, analogowe mikrofony dzięki zoptymalizowanym algorytmom zapewniającym naturalne brzmienie i krystalicznie czyste odtwarzanie głosu. Gracze mogą dostosować mikrofon, poziom głośności oraz wyciszyć go poprzez specjalne przyciski (Quick Action Controls) znajdujące się na nausznikach ManO'War. LED-owy znacznik wyciszenia świeci się, gdy mikrofon jest włączony.

Razer upewnił się, że zestaw słuchawkowy ManO'War jest gotowy do długiego, nieprzerwanego i niczym nieskrępowanego działania. Streamowanie, oglądanie filmu, czy maraton grania nie będą musiały być zatrzymywane przez 14 godzin ciągłego, bezprzewodowego użytkowania po pojedynczym naładowaniu baterii.

Podświetlenie Razer Chroma, wbudowane w ManO'War, pozwala graczom na praktycznie nieskończoną ilość konfiguracji. Spośród 16.8 miliona kolorów, dowolny, własnoręcznie stworzony schemat może zostać wgrany przy użyciu oprogramowania Razer Synapse, choć istnieje możliwość ustawienia predefiniowanego profilu. Dla osób, które grają w tytuły zintegrowane z systemem Chroma, Razer ManO'War staje się kolejnym instrumentem zwiększającym immersję rozgrywki.

Cena: 199,99 euro


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto