A A A

Białe myszki ZOWIE – edycja specjalna modeli FK i ZA

5 października 2017, 07:30
Na początku listopada br. pojawi się specjalna edycja białych myszek ZOWIE FK i ZA. Przygotowano je dla graczy, którzy pewniej operują myszkami o gładkiej, błyszczącej powierzchni.
Białe myszki ZOWIE – edycja specjalna modeli FK i ZA

Specjalna edycja myszek FK WHITE i ZA WHITE jest odpowiedzią firmy na prośby użytkowników, którzy po pojawieniu się latem tego roku, białych i gładkich wersji ZOWIE EC WHITE, prosili o takie same wykończenie modeli FK i ZA.

FK to seria symetrycznych myszek - dla prawo i leworęcznych - o niskim profilu dostępnych w trzech różnych rozmiarach FK1+, FK1 i FK2.

ZA to seria symetrycznych myszek o wysokim profilu - dla prawo i leworęcznych. Dostępne są trzy modele różniące się wielkością: ZA11, ZA12 i ZA13.

Modele FK i ZA WHITE będą dostępne w sugerowanej cenie detalicznej - 279 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Potrzebujesz dziennika? No to notuj
7 sierpnia 2020
Moleskine, firma znana z produkcji notesów, przygotowała internetowy dziennik, który łączy wiele innych przydatnych funkcji.


Snapchat zachęca do głosowania
7 sierpnia 2020
Znana aplikacja, która do tej pory służyła głównie rozrywce, teraz chce zachęcić młodych Amerykanów do głosowania w nadchodzących...

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto