A A A

Biegnący dinozaur w nowym wydaniu

27 sierpnia 2020, 09:20
Ukryta w przeglądarce Chrome aplikacja Dino Game została właśnie odświeżona.
Biegnący dinozaur w nowym wydaniu

Tyranozaur się zbroi

Przed laty do przeglądarki Chrome została dodana aplikacja Dino Game. Uaktywniała się, gdy nastąpiło przerwanie połączenia z siecią, a internauta próbował odwiedzić jakąkolwiek stronę WWW. Aplikację można także uruchomić wpisując w pasku adresu frazę chrome://dino i naciskając najpierw klawisz [Enter], a później spację.

 

Strzelając do kaktusów

Sama gra jest bardzo prosta – polega na jak najdłuższym utrzymaniu przy życiu biegnącego przed siebie dinozaura, na którego drodze pojawiają się przeszkody w postaci kaktusów oraz ptaków. Jednych i drugich trzeba unikać, używając klawiszy strzałek w górę i w dół.

Zajmująca się dostarczaniem treści wiralowych grupa MSCHF opracowała nowe, działające online wydanie gry. Nosi ona nazwę Dino Swords i od oryginału różni się tym, że biegnący dinozaur może zbierać różnego rodzaju broń. Część arsenału przydaje się do niszczenia przeszkód (jest tak choćby w przypadku pistoletu), a część jest bezużyteczna (na przykład woda święcona).

Do dyspozycji jest 26 rodzajów mniej lub bardziej morderczych gadżetów – od łuków i strzał aż po czołg. Każdy z nich uaktywnia się za pomocą przypisanego mu klawisza [A]–[Z].

fot. MSCHF


Adam Wiśniewski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto