A A A

Biurko bez kabli, mysz bez ogona

12 czerwca 2012, 14:51
Marka Hama zaprezentowała mysz optyczną i bezprzewodową - "Milano".
Biurko bez kabli, mysz bez ogona

Marka Hama zaprezentowała mysz optyczną i bezprzewodową - "Milano"..

Mysz została wyposażona w sześć przycisków oraz rolkę do przewijania zwartości ekranu. Przyciski przeznaczone do obsługi przeglądarki internetowej oferują funkcje Dalej i Wstecz, tym samym znacznie ułatwiają internetową nawigację. Milano łączy się z komputerem poprzez kompaktowy emiter fal radiowych zakończony złączem USB. Nadajnik jest tak mały, że można go transportować w obudowie myszy.

Producent zapewnia, że gryzoń może być stosowany na prawie wszystkich powierzchniach. Ma to umożliwiać czujnik Blue Wave, dzięki któremu ruchy ręki zostaną precyzyjnie przeniesione na ekran, a także wysokiej jakości i rozdzielczości sensor optyczny zapewniający płynne sterowanie kursorem.

Producent stosując gumowane powierzchnie boczne zapewniające pewny chwyt, pomyślał o ergonomii i bezpieczeństwie. Dodatkowy wyłącznik zasilania zapewnia energooszczędność, więc długotrwałą i ekonomiczną pracę myszy.

Cena : 89,90 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Hulajnogi pod kontrolą
18 września 2020
Władze Lublina regulują zasady korzystania z urządzeń transportu osobistego.


Twiddlesum – jedyny taki kalkulator
17 września 2020
Twiddlesum łączy sposób wykonywania działań charakterystyczny dla pierwszych liczydeł – abakusów – z nowoczesną, komputerową techniką.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto