A A A

Biurko bez kabli, mysz bez ogona

12 czerwca 2012, 14:51
Marka Hama zaprezentowała mysz optyczną i bezprzewodową - "Milano".
Biurko bez kabli, mysz bez ogona

Marka Hama zaprezentowała mysz optyczną i bezprzewodową - "Milano"..

Mysz została wyposażona w sześć przycisków oraz rolkę do przewijania zwartości ekranu. Przyciski przeznaczone do obsługi przeglądarki internetowej oferują funkcje Dalej i Wstecz, tym samym znacznie ułatwiają internetową nawigację. Milano łączy się z komputerem poprzez kompaktowy emiter fal radiowych zakończony złączem USB. Nadajnik jest tak mały, że można go transportować w obudowie myszy.

Producent zapewnia, że gryzoń może być stosowany na prawie wszystkich powierzchniach. Ma to umożliwiać czujnik Blue Wave, dzięki któremu ruchy ręki zostaną precyzyjnie przeniesione na ekran, a także wysokiej jakości i rozdzielczości sensor optyczny zapewniający płynne sterowanie kursorem.

Producent stosując gumowane powierzchnie boczne zapewniające pewny chwyt, pomyślał o ergonomii i bezpieczeństwie. Dodatkowy wyłącznik zasilania zapewnia energooszczędność, więc długotrwałą i ekonomiczną pracę myszy.

Cena : 89,90 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Instagramowicze nabrali się na Bali
19 lutego 2020
Użytkowniczka Instagrama nabrała swoich followersów. Sesja zdjęciowa, którą opublikowała, wyglądała jak robiona na Bali...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto