A A A

Biznesowe słuchawki Plantronics

26 stycznia 2018, 10:00
Marka Plantronics przedstawia słuchawki Voyager 6200 UC. To najnowszy produkt z flagowej rodziny Voyager, który rozszerzy portfolio biznesowych słuchawek.
Biznesowe słuchawki Plantronics

Nowoczesny design z pałąkiem na kark, bez wysięgnika mikrofonu oraz z wygodnymi wkładkami dousznymi idzie w parze z zaawansowanymi funkcjami takimi jak wykorzystanie bezprzewodowej technologii Bluetooth, aktywna redukcja hałasu (ANC) i integracja z większością aplikacji UC. Rozszerzając portfolio o Voyager 6200, Plantronics może zaoferować profesjonalnym użytkownikom największy wybór urządzeń Bluetooth z technologią ANC.

Voyager 6200 UC dostarcza unikalną kombinację cech i korzyści:

  • Cztery mikrofony wielokierunkowe wyłapują dźwięki z różnych stron i bez wysięgnika zapewniają profesjonalną jakość dźwięku obu rozmówcom dzięki „technologii czystych rozmów" Plantronics.
  • Aktywna i pasywna redukcja szumów otoczenia zapewnia koncentrację w głośnym otoczeniu zarówno w biurze jak i poza nim.
  • Szerokopasmowe audio zapewnia wysoką jakość rozmów przez komputer PC i stereofoniczny dźwięk hi-fi, który pozwala zanurzyć się w ulubionej muzyce.
  • Uniwersalny design pozwala użytkownikom słuchać rozmówcy lub muzyki w wersji stereo lub wyjąć jedną z wkładek dousznych, by być świadomym tego, co dzieje się naokoło. Pałąk na karku wibruje dyskretnie, informując o przychodzącym połączeniu.
  • Certyfikowany dla Skype for Business; kompatybilny z Cisco Jabber, Microsoft Teams i wieloma innymi aplikacjami.
  • Możliwość sparowania z ośmioma urządzeniami i połączenia z dwoma jednocześnie, by w łatwy sposób zarządzać dźwiękiem.
  • Bluetooth 1. klasy zapewnia zasięg bezprzewodowy do 30 metrów.
  • Dynamiczne powiadomienie głosowe pomaga zwiększyć efektywność, informując o wyciszeniu, gdy zaczynasz mówić z wyłączonym mikrofonem.
  • Do 9 godzin rozmów i 16 godzin słuchania muzyki po jednym naładowaniu umożliwia pracę i komunikację przez cały dzień
  • Kompatybilność z Plantronics Manager Pro, dodatkowym oprogramowaniem, które zapewnia zespołowi IT wgląd w informacje o każdym urządzeniu Plantronics używanym w firmie

Voyager 6200 UC jest dostępny w kolorach czarnym I piaskowym u autoryzowanych partnerów Plantronics, a sugerowana cena producenta wynosi €279.95.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto