A A A

Biznesowy plecak Samsonite do notebooka

16 września 2011, 08:35
Biznesowy plecak Samsonite do notebooka

Firma Samsonite przedstawia plecak do notebooka zaprojektowany dla młodych biznesmenów.

Producent wyposażył plecak w wewnętrzną kieszeń oraz komorę, a także przednią kieszeń z organizerem. Boki i górna część modelu Classic ICT 2 wyłożono nieprzemakalnym materiałem. Z kolei mocne stópki chronią spód plecaka przed wilgocią i zabrudzeniem.

Solidnie wykonane paski na ramiona z regulacją długości zapewniają komfort nawet w czasie dłuższego spaceru. W takich sytuacjach równomierne rozłożenie ciężaru na plecach stanowi o przewadze plecaka nad torbą do notebooka. W razie potrzeby użytkownik może skorzystać z mocnej i wygodnej rączki.

Nowy plecak Samsonite jest dostępny w kolorze czarnym, dzięki czemu nie widać na nim zabrudzeń. Ma to duże znaczenie w kontekście podróży pociągami, które (podobnie, jak polskie dworce) nie zawsze zapewniają odpowiedni poziom estetyki.

Sugerowana przez dystrybutora cena detaliczna plecaka Classic ICT 2 wynosi 219 złotych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto