A A A

BlackBerry Porsche Design P'9983

25 sierpnia 2014, 09:00
Marka BlackBerry ponownie połączyła siły z Porsche tworząc nowy smartfon BlackBerry Porsche Design P'9983. Do sieci trafiło jego pierwsze nieoficjalne zdjęcie.
BlackBerry Porsche Design P'9983

BlackBerry wciąż nie boi się eksperymentować. Dobitnie potwierdza to urządzenie z powyższego zdjęcia. Mówi się, że jego ekran ma 3,5-calową przekątną, a pod maską znajdują się dwurdzeniowy układ 1,7 GHz oraz 3 GB pamięci RAM. Najbardziej znacząca jest jednak świetnie zaprojektowana fizyczna klawiatura QWERTY.

Urządzenie ma kosztować 2 tys. dol., a do sklepów trafi być może jeszcze przed końcem roku.

Fot. N4BB


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
GM-2078
25 sierpnia 2014, 15:28
Cena nieadekwatna do sprzętu. Passport większy, szybszy i z przecieków szwedzkiego sklepu - tańszy o sporo. Ale klawa nieco bardziej rozbudowana i możliwe, że bardziej wyczuwalna przez te wypukłe przyciski. Ale pewnie znajdzie amatorów...
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto