A A A

Blackberry KEYone – znamy cenę

3 kwietnia 2017, 12:00
Nowy model smartfona Blakcberry z fizyczną klawiaturą trafił do pierwszego polskiego sklepu.
Blackberry KEYone – znamy cenę

KEYone w momencie premiery wyceniany był na 649 dolarów, czyli w przeliczeniu około 2700 złotych. Już taka kwota byłaby odważną decyzją, ale jak się okazuje, nie docenialiśmy możliwości korporacji TCL. W pierwszym polskim sklepie model KEYone kosztuje bowiem aż 2999 złotych.

Przypomnijmy, że podzespoły urządzenia pozycjonują je ewidentnie w średniej półce (Snapdragon 625, 3 GB RAM), a cena jest zbliżona do tegorocznych flagowców, które dysponują o wiele mocniejszymi parametrami.

Sytuacja przypomina tą z czasów, kiedy Blakcberry zaczynało sprzedaż urządzeń z Androidem. Wówczas, choć smartfony były bardzo dobre, wysokie ceny stanęły na drodze do sukcesu rynkowego. Czy KEYone powtórzy los swoich poprzedników?


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


TMTG ma szefa
9 grudnia 2021
Kongresman Devin G. Nunes, członek komisji ds. wywiadu Izby Reprezentantów, będzie zarządzać firmą Trump Media & Technology Group (TMTG).

Samolot napędzany wodorem
9 grudnia 2021
Opracowano koncepcję samolotu średniej wielkości, którego wodorowe silniki pozwolą pokonać duże dystanse bez lądowania.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto