A A A

Blog Roku 2008 - wygrała 14-latka

13 lutego 2009, 15:19
Zakończył się konkurs Blog Roku 2008 organizowany przez Onet.pl i Blog.pl. Kapituła, w skład której weszło 10 osób znanych ze świata kultury i mediów, wybrała blog Mój Tata! prowadzony przez 14-letnią Patrycję, która zaczęła pisać po śmierci ojca.
Blog Roku 2008 - wygrała 14-latka

Już po raz czwarty odbył się internetowy plebiscyt na najlepszy blog, w którym zgłoszono ponad 9 tysięcy witryn. Podobnie jak w ubiegłym roku, do walki o tytuł najlepszego bloggera stanęli internauci w różnym wieku, którzy piszą na blog.pl, blox.pl, blog.onet.pl, salon24.pl, blogger.com, wordpress.com, bloog.pl, blog.interia.pl czy we własnej domenie.

Na uroczystej gali, 12 lutego, wyłoniono zwycięzców i wręczono nagrody. Laureatką została 14-letnia Patrycja, autorka bloga Mój Tata!. Dziewczynka próbuje za pomocą regularnych zapisków pogodzić się ze stratą najbliższej osoby. W jednym z postów na stronie napisała: "Mój tata jest moim idolem, a mój blog jest sposobem na rozmowę z nim, która może niektóre osoby bardzo wielu rzeczy nauczyć". Jurorzy wzruszeni historią nastolatki wręczyli jej główną nagrodę – statuetkę Złotego Pióra oraz voucher na "podróż marzeń" w wysokości 15 tysięcy złotych.

W konkursie przyznano też dwa wyróżnienia, za blogi: Londyn – miasto w Anglii oraz Mroczne Kalesony by Adam Fidusiewicz. Autorzy otrzymali vouchery na podróż do Turcji wartości 5 tysięcy złotych.

Najlepsze blogi w kategoriach tematycznych:

Źródło: Blog Roku 2008


Mateusz Nosel
Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto