A A A

Borderlands 2 dostępne dla urządzeń z serii Nvidia Shield

25 lipca 2016, 07:20
Gra Borderlands 2 jest dostępna w wersji dla systemu Android i mogą w nią zagrać posiadacze urządzeń z rodziny Nvidia Shield.
Borderlands 2 dostępne dla urządzeń z serii Nvidia Shield

Grę Borderlands 2 znają chyba wszyscy gracze. Jest ona kontynuacją niezwykle popularnej pierwszoosobowej strzelaniny z elementami RPG. Dzięki niej gracze mogą doświadczyć unikalnego klimatu, mnogości postaci i wciągającej rozgrywki polegającej na współpracy z sojusznikami w trybie online. Bohaterowie, umiejętności, lokacje, wrogowie, broń i inny sprzęt składają się na dopracowaną i wewnętrznie spójną historię. Gracz może rekrutować towarzyszy broni i uzbrajać ich po zęby, po to by mogli skutecznie walczyć u jego boku na niezbadanych i nieprzewidywalnych sceneriach planety Pandora.

Gra dostępna jest w sklepie Google Play.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto