A A A

Bose – niewielki głośnik Bluetooth

12 września 2017, 07:30
SoundLink Micro Bluetooth to nowy, przenośny głośnik firmy Bose wyróżniający się dużą wytrzymałością i naprawdę niewielkimi rozmiarami.
Bose – niewielki głośnik Bluetooth

Micro jest wypełniony po brzegi nowoczesnymi technologiami. Nowy, niestandardowy przetwornik, miniaturowe pasywne membrany oraz akumulator litowo-jonowy zostały zaprojektowane razem jako jeden mikrosystem. Dlatego głośnik zapewnia zupełnie nową jakość mobilnego brzmienia - nawet sześć godzin dźwięku oraz głębokiego basu z urządzenia, które w całości mieści się w dłoni.

SoundLink Micro Bluetooth jest wytrzymały - przetrwa letnie upały, zimowe mrozy oraz warunki trudniejsze, niż zakłada norma IPX7. Całkowicie wodoodporny, został zaprojektowany pod kątem odporności na wodę z mydłem, chlorowaną oraz słoną. W deszczu i śniegu, upuszczony do zlewu, basenu czy w wody oceanu, Micro nie przestanie grać. Urządzenie jest pokryte miękkim silikonem, który chroni przed zadrapaniami, wgnieceniami, pęknięciami, uderzeniami, upadkami, kurzem, brudem i piaskiem. A równie wytrzymały pasek z tyłu obudowy pozwala łatwo przymocować głośnik do torby, plecaka, roweru lub innego sprzętu.

Micro jest intuicyjny w obsłudze. Wykorzystuje proste polecenia głosowe do parowania poprzez Bluetooth, a dzięki wbudowanemu trybowi głośnomówiącemu oraz wielofunkcyjnemu przyciskowi, umożliwia także odbieranie połączeń, dzwonienie i aktywowanie asystenta głosowego jednym naciśnięciem - bez konieczności sięgania po telefon. W połączeniu z aplikacją Bose Connect może synchronizować się z innymi głośnikami SoundLink w Trybie Stereo (lewy-prawy kanał) albo Trybie Party (jednoczesne odtwarzanie muzyki).

Nowy SoundLink Micro będzie dostępny od 21 września 2017 roku za 499 zł, w trzech kolorach: czarnym, niebieskim i pomarańczowym.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto