A A A

Brama VPN Firewall dla małych firm i biur

5 maja 2016, 07:20
ZyXEL Communications prezentuje najnowszą serię bram VPN firewall. Model USG20W-VPN, zaprojektowany z myślą o mniejszych firmach, oferuje wysoką prędkość połączeń oraz ochronę przed atakami hakerskimi.
Brama VPN Firewall dla małych firm i biur

Bezpieczeństwo sieci firmowej

Ponieważ współczesny biznes staje się coraz bardziej mobilny, właściciele i pracownicy często potrzebują dostępu do zasobów firmy przebywając poza biurem. Komunikacja z firmową siecią z poziomu publicznego internetu może narazić firmę na dużą ilość ataków cybernetycznych.

Zaprojektowany do bezpiecznego udostępniania połączeń w firmie, ZyXEL USG20W-VPN to w pełni funkcjonalna zapora sieciowa VPN ze statyczną inspekcją pakietów (SPI) i obsługą hybrydowego mechanizmu VPN (IPSec/SSL/L2TP). USG20W-VPN wykorzystuje bezpieczny i certyfikowany algorytm (SHA-2), czyli mocniejszą wersję autoryzacji SHA-1. Dodatkowo urządzenie zapewnia większe bezpieczeństwo połączeń VPN w nowoczesnych środowiskach sieciowych. Obsługa ponad 75% światowych stron internetowych oraz przeglądarek takich jak IE, Firefox i Chrome, teraz potwierdzona certyfikatem SHA-2 gwarantuje, że ruch sieciowy nie będzie narażony na ataki hakerskie.

W biznesie konieczność powtarzania czynności konfiguracyjnych to niepotrzebna strata czasu. Brama USG20W-VPN posiada funkcję automatycznego wykrywania, która umożliwia podłączonym komputerom uzyskiwanie ustawień VPN, dzięki czemu uzyskiwanie połączenia VPN jest szybkie i wygodne.

Gwarancja stałej dostępności usług

Sieci firmowe muszą działać przez cały czas i nawet krótkie awarie są niedopuszczalne. Seria USG20W-VPN obsługuje podwójny interfejs WAN (SFP i Ethernet) i umożliwia użytkownikom wykorzystanie alternatywnego połączenia jako zapasowe lub do równoważenia obciążenia, co gwarantuje stałą dostępność usług. Model bezprzewodowy USG20W-VPN wyposażony został w technologię 802.11ac, dzięki czemu umożliwia redukcję kosztów wynikającą z braku konieczności stosowania dodatkowych urządzeń bezprzewodowych.

Kompleksowa oferta usług oraz urządzeń zabezpieczających marki ZyXEL to wynik 16- letniego doświadczenia i testów przeprowadzanych przez laboratorium ICSA. Informacje dotyczące bezpieczeństwa ze strony ZyXEL OneSecurity.com i z portalu myZyXEL.com umożliwiają zapoznanie się z najnowszymi alertami bezpieczeństwa oraz oferują porady, tutoriale, usługi i wiele więcej.

Dostępność i cena

Sugerowane przez producenta cena urządzenia dla resellera to: 225 Euro netto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto