A A A

Brama VPN Firewall dla małych firm i biur

5 maja 2016, 07:20
ZyXEL Communications prezentuje najnowszą serię bram VPN firewall. Model USG20W-VPN, zaprojektowany z myślą o mniejszych firmach, oferuje wysoką prędkość połączeń oraz ochronę przed atakami hakerskimi.
Brama VPN Firewall dla małych firm i biur

Bezpieczeństwo sieci firmowej

Ponieważ współczesny biznes staje się coraz bardziej mobilny, właściciele i pracownicy często potrzebują dostępu do zasobów firmy przebywając poza biurem. Komunikacja z firmową siecią z poziomu publicznego internetu może narazić firmę na dużą ilość ataków cybernetycznych.

Zaprojektowany do bezpiecznego udostępniania połączeń w firmie, ZyXEL USG20W-VPN to w pełni funkcjonalna zapora sieciowa VPN ze statyczną inspekcją pakietów (SPI) i obsługą hybrydowego mechanizmu VPN (IPSec/SSL/L2TP). USG20W-VPN wykorzystuje bezpieczny i certyfikowany algorytm (SHA-2), czyli mocniejszą wersję autoryzacji SHA-1. Dodatkowo urządzenie zapewnia większe bezpieczeństwo połączeń VPN w nowoczesnych środowiskach sieciowych. Obsługa ponad 75% światowych stron internetowych oraz przeglądarek takich jak IE, Firefox i Chrome, teraz potwierdzona certyfikatem SHA-2 gwarantuje, że ruch sieciowy nie będzie narażony na ataki hakerskie.

W biznesie konieczność powtarzania czynności konfiguracyjnych to niepotrzebna strata czasu. Brama USG20W-VPN posiada funkcję automatycznego wykrywania, która umożliwia podłączonym komputerom uzyskiwanie ustawień VPN, dzięki czemu uzyskiwanie połączenia VPN jest szybkie i wygodne.

Gwarancja stałej dostępności usług

Sieci firmowe muszą działać przez cały czas i nawet krótkie awarie są niedopuszczalne. Seria USG20W-VPN obsługuje podwójny interfejs WAN (SFP i Ethernet) i umożliwia użytkownikom wykorzystanie alternatywnego połączenia jako zapasowe lub do równoważenia obciążenia, co gwarantuje stałą dostępność usług. Model bezprzewodowy USG20W-VPN wyposażony został w technologię 802.11ac, dzięki czemu umożliwia redukcję kosztów wynikającą z braku konieczności stosowania dodatkowych urządzeń bezprzewodowych.

Kompleksowa oferta usług oraz urządzeń zabezpieczających marki ZyXEL to wynik 16- letniego doświadczenia i testów przeprowadzanych przez laboratorium ICSA. Informacje dotyczące bezpieczeństwa ze strony ZyXEL OneSecurity.com i z portalu myZyXEL.com umożliwiają zapoznanie się z najnowszymi alertami bezpieczeństwa oraz oferują porady, tutoriale, usługi i wiele więcej.

Dostępność i cena

Sugerowane przez producenta cena urządzenia dla resellera to: 225 Euro netto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności



Gorsze dni Mozilli
17 stycznia 2020
Korporacja Mozilla zwalnia 70 pracowników ze względu na kurczące się wpływy od sponsorów.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto